En iyi fiyat.

5 kapaklı dolap

★★★★☆

5 kapaklı dolap fırsatları! Bugün şanslı gününüz çünkü en iyi ürünleri en ucuz fiyata bulduk. 5 kapaklı dolap ürünlerini aramak için zaman kaybetmeyin çünkü zaten sizin için yaptık. Artık evden ayrılmadan satın almak için bir bahaneniz yok.

En iyi fiyatlar

👉 Daha fazlasını gör 👈

5 kapaklı dolap nereden alınır?

Temel olarak, 5 kapaklı dolap üç farklı cihaz tipi arasında ayrım yapar: evaporatör, evaporatör ve nebülizör (ikincisi genellikle atomizer olarak da adlandırılır). Tüm'nin aynı hedefi vardır, ancak bunu farklı şekillerde gerçekleştirmeye çalışın.

Özellikle kapalı odalarda polen, toz akarları, küf sporları, hayvan terazileri, duman, bakteri veya virüslerle çevrilidir - genellikle yüksek konsantrasyonda. Birçok kirleticinin değerleri, büyük Alman şehirlerinin dış havasından ortalama üç ila sekiz kat daha kötüdür, diyor Prof. Dr. Lüneburg Leuphana Üniversitesi'nden Michael Braungart. Buna ek olarak, ince toz için dış sınır değerleri birçok iç mekanda büyük ölçüde aşılmıştır, oda havası uzmanı devam etmektedir.

Buna ek olarak, cihazlar - daha büyük ölçekte - yeni binalar için kullanılır, böylece temel inşaat tamamlanmadan önce düzgün bir şekilde kurur. İnşaat kurutma cihazı testlerinde, yeni yapının özel bir yoğuşma inşaat kurutucusu kullanılarak kurutulduğunu öğreneceksiniz.

Genel olarak, üç farklı 5 kapaklı dolap türü ayırt edilir. Hepsinin aynı görevi olmasına rağmen, yani iç mekan havasına daha fazla nem sağlamak için, ürünlerin arkasındaki teknoloji farklıdır. Evaporatör çok popüler. Bu, cihazın içinde kaynamaya su getirir. Üretilen buhar daha sonra oda havasına bırakılır. Evaporatör başka bir çözeltidir. Evaporatörün aksine, evaporatör oda havasını emer, daha sonra cihazda nemlendirir ve daha sonra temizlenmiş bir formda odaya geri bırakır.

ZAMANLAYICI FONKSİYONU: Zamanlayıcı işlevi yaz geceleri dinlendirici uyku için özellikle hoştur: hava soğutucu sekiz saatlik pencerede güvenilir bir şekilde kapanır. Uzaktan kumanda ayrıca uzaktan kumandayı da sağlar.

YÜKSEK KALİTELİ MALZEMELER: Uçucu yağlar için yüksek kaliteli difüzörlerimizle, sadece biberonların yapıldığı aynı yüksek kaliteli, güvenli ve çevre dostu PP malzemelerin yanı sıra en son üretim süreçlerini ve katıları kullanmaya büyük önem veriyoruz. kalite kontrolleri.

Odada merkezi bir yer seçin. 5 kapaklı dolap bir duvara çok yakın olmamalıdır. Sık havalandırmak istiyorsanız, pencerede o kadar uygun değildir. Küçük bir yan masa, yemek masası veya oturma odası masası idealdir.

Müşterilerimiz bizi aşağıdaki ilgili aramalarla bulabilir:

  • 5 kapaklı dolap
  • 5 kapaklı dolap satın al
  • 5 kapaklı dolap fiyatı
  • 5 kapaklı dolap indirim

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku