En iyi fiyat.

Çekmeceli beyaz dolap

★★★★☆

Çekmeceli beyaz dolap fırsatları! Bugün şanslı gününüz çünkü en iyi ürünleri en ucuz fiyata bulduk. Çekmeceli beyaz dolap ürünlerini aramak için zaman kaybetmeyin çünkü zaten sizin için yaptık. Artık evden ayrılmadan satın almak için bir bahaneniz yok.

En iyi fiyatlar

👉 Daha fazlasını gör 👈

Çekmeceli beyaz dolap nasıl seçilir?

Bazı modeller bir filtre ile donatılmıştır. Bu çekmeceli beyaz dolap tavsiye edilir, çünkü su oda havasına girmeden önce temizlenir. Değiştirirken değiştirmeniz gereken değiştirilebilir filtreler ve filtreler vardır.

HERKES İÇİN BÜYÜK HEDİYE: Piyasada güzel ve pratik bir hediye aramak istiyorsanız, şimdi kendinizi beladan kurtarabilirsiniz. Aromaterapi ile uçucu yağlar için bu büyük difüzör, herkesin yararlanabileceği düşünceli ve pratik bir armağandır. Modern stil, tasarım ve fonksiyon ile kesinlikle şaşıracaksınız!

Geniş kullanım - Bu uçucu yağ seti suda çözünür, yani. bir difüzör veya nemlendirici ile sakin bir atmosfer yaratmak veya ev yapımı sabunlar, mumlar veya diğer komik fikirler oluşturmak için terapötik vücut masajı için kullanılabilir. Yatak odası, oturma odası, banyo, yoga odası, araba ve spa için uygundur

Dairedeki küçük çocuklar için, evaporatörlerin sıcak su ve buharla çalıştığı akılda tutulmalıdır. çekmeceli beyaz dolap, istenen hava nemine ulaşılır ulaşılmaz bir higrostat (nem ölçer) ile kapanmazsa, ahşap panellere, mobilyalara ve duvar kağıdına zarar verebilecek ve küf oluşumuna yol açabilecek aşırı nemlendirme riski vardır. Boş bir su deposu ile yangın riski, aşırı ısınma koruması olmadan katılımsız cihazlarla tehdit eder.

Higrometreleri sık sık ayarlayabilir veya asabilirsiniz. Ölçüm cihazlarını çeşitli odalara yerleştirebilirsiniz. Nem ölçerler, örneğin oturma odaları, yatak odaları, mutfaklar, kiler odaları ve kilerler için uygundur.

Akıllı nem kontrolü; Uçucu yağ tableti: Entegre higrometre hava nemini algılar ve hava nemi ayarladığınıza ulaştığında cihazı kapatır ve ayarlanan hava nemi altında açılır. Cihazın altında, tercih ettiğiniz uçucu yağları doldurabileceğiniz uçucu bir yağ tepsisi bulunur (ipuçları: doğrudan su tankına koymayın).

Sıcaklık dışarı düştüğünde, şömineyi tekrar ateşlemenin zamanı geldi. Şömine sadece dairede rahat bir sıcaklık sağlamakla kalmaz, aynı zamanda rahatlığın ekstra bir kısmını da sağlar! Ne yazık ki, çok kuru olan oda havası yaygın bir yan etkidir. çekmeceli beyaz dolap bu sorunun çözülmesine yardımcı olabilir.

Müşterilerimiz bizi aşağıdaki ilgili aramalarla bulabilir:

  • Çekmeceli beyaz dolap
  • Çekmeceli beyaz dolap satın al
  • Çekmeceli beyaz dolap fiyatı
  • Çekmeceli beyaz dolap indirim

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku