En iyi fiyat.

Diamond 4 kapaklı tek çekmeceli dolap

★★★★☆

Diamond 4 kapaklı tek çekmeceli dolap fırsatları! Bugün şanslı gününüz çünkü en iyi ürünleri en ucuz fiyata bulduk. Diamond 4 kapaklı tek çekmeceli dolap ürünlerini aramak için zaman kaybetmeyin çünkü zaten sizin için yaptık. Artık evden ayrılmadan satın almak için bir bahaneniz yok.

En iyi fiyatlar

👉 Daha fazlasını gör 👈

Diamond 4 kapaklı tek çekmeceli dolap nereden alınır?

Genel olarak, üç farklı diamond 4 kapaklı tek çekmeceli dolap türü ayırt edilir. Hepsinin aynı görevi olmasına rağmen, yani iç mekan havasına daha fazla nem sağlamak için, ürünlerin arkasındaki teknoloji farklıdır. Evaporatör çok popüler. Bu, cihazın içinde kaynamaya su getirir. Üretilen buhar daha sonra oda havasına bırakılır. Evaporatör başka bir çözeltidir. Evaporatörün aksine, evaporatör oda havasını emer, daha sonra cihazda nemlendirir ve daha sonra temizlenmiş bir formda odaya geri bırakır.

Salak simgesi için - Alman dilinin ve İsviçre'deki lehçelerinin araştırma ve dokümantasyon enstitüsü - açıktır: doğru yazım «Cervelat» dır. Aynı şey resmi Duden'de: "Cervelat, Cervelats".

Tasarım: Gözün eksik olmaması gereken şey. Toz ve su sıçramasına karşı korunan ve hatta su geçirmez gibi işleme ve noktalar bir satış noktası olabilir. Su koruması özellikle havuz veya yağmur yağdığında değerlidir.

Temel olarak, diamond 4 kapaklı tek çekmeceli dolap nispeten enerji tasarrufu sağlar. Bununla birlikte, sürekli operasyonda rol oynayabilecek farklılıklar vardır. Üreticinin performans özellikleri iyi bir kılavuzdur.

Difüzörün yan tarafındaki iki düğme ile kolay kullanım. Kuru çalışma koruması: su deposu boş olduğunda, nebulizasyon otomatik olarak kapanır. Yani güvenlik konusunda endişelenmenize gerek yok.

Elektrostatik filtre: Elektrostatik filtreler sentetik elyaftan yapılmıştır. Parçacıklar elektrostatik şarj ve sürtünme ile bağlanır. Elektrostatik filtrelerin genellikle temizlik sırasında değiştirilmesi gerekmez.

Çocuk odasında bir diamond 4 kapaklı tek çekmeceli dolap çalıştırmak istiyorsanız, bunun bir iyonlaştırıcı olduğundan emin olun. Bu durumda, kesinlikle bir hava filtresi olan bir kullanmalısınız, aksi takdirde iyonize toz yere düşer ve orada birikir.

Müşterilerimiz bizi aşağıdaki ilgili aramalarla bulabilir:

  • Diamond 4 kapaklı tek çekmeceli dolap
  • Diamond 4 kapaklı tek çekmeceli dolap satın al
  • Diamond 4 kapaklı tek çekmeceli dolap fiyatı
  • Diamond 4 kapaklı tek çekmeceli dolap indirim

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku